Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Mühendislik Fakültesi Elektrik Kulübü tarafından düzenlenen 4. Kocatepe Kariyer Günleri etkinliği başladı.

Abdullah Kaptan konferans salonunda gerçekleştirilen etkinliğe Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Yıldız, Elektrik Kulübü Danışmanı ve Elektrik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Fatih Onur Hocaoğlu ile birlikte akademik personel, öğrenciler ve sektör temsilcileri katıldı.

Etkinlik, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Yıldız, Elektrik Kulübü Danışmanı ve Elektrik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Fatih Onur Hocaoğlu tarafından gerçekleştirilen açılış konuşmaları ile başladı. Açılış konuşmalarında etkinlikte emeği geçen Elektrik Kulübü Başkanı Ferdi Yabansu olmak üzere, tüm öğrencilere ve sektör temsilcilerine teşekkür edildi. Geleneksel hale gelen etkinliğin 4. sünün gerçekleştiriliyor olmasından duyulan mutluluk dile getirildi. Sektör temsilcilerinin öğrencilerle buluştuğu etkinlik kapsamında 8 farklı sektörün öncü kuruluşlarının yetkilileri tarafından kuruluş tanıtımları, iş ve kariyer olanaklarının Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi öğrencilerine aktarılacağı etkinlik, Osmangazi EDAŞ, ENEL Enerji, TEİAŞ, SIEMENS ve AFJET firmalarının kurum yöneticilerinin yaptıkları sunumlarla devam etti.

Etkinlik oturumları ardından sunum yapan yöneticilere Kulüp Danışmanı Prof. Dr. Fatih Onur Hocaoğlu tarafından plaket ve teşekkür belgesi takdim edildi. Etkinlik oturumlarına katılan tüm öğrencilere, Elektrik Kulübü tarafından, katılım belgesi verildi. Etkinlik, 12 Mayıs 2022 tarihinde VERA Elektromekanik, Biyomedikal Bilimler Dayanışma Platformu, Arı Savunma Havacılık AŞ ve TMO Alkaloidleri Fabrikası kurumlarının yöneticileri tarafından yapılacak sunumlarla devam edecek.

12 Mayıs 2022, Perşembe 223 kez görüntülendi