Misyon

Birimimizin varlık nedeni, üniversitemizi en iyi şekilde tanıtmak, kamuoyunda üniversitemiz ile ilgili iyi ve doğru bir imajın yerleşmesini sağlamak ve çeşitli etkinlikler ile ilgili çevre arasında iletişime, anlayışa ve işbirliğine katkıda bulunmaktır. Bu amaçlar doğrultusunda görevlerimiz, kurum içinde öğrencilere, akademik ve idari personelimize; kurum dışında üniversite öğrencisi adayları ile velilere, mezunlara, halka ve yerel basına yönelik basın-yayın ve halkla ilişkiler etkinlikleri gerçekleştirmektir. Sunulan bu hizmet ve ürünler ile hedef kitlemizin hızlı ve doğru bilgilenmesini sağlamak amaçlanmaktadır.

 

Vizyon

Görev tanımımız gereği vizyonumuz, üniversitelerimizdeki benzer amaçlarla ekinlik düzenleyen ve çalışmalar yürüten birimler arasında “en iyi” olmak ve hizmet kalitemizi uluslararası üniversitelerdeki benzer birimler düzeyine çıkarmaktır.

 

HEDEFLER

2023 Yılı Hedefleri

  1. Sosyal medyada Twitter’da takipçi sayısını  14000 sayısına çıkarmak (H.3.2), (H.3.1), (H.4.4), (H.3.3).
  2. Twitter’da bir yıl içinde 500 paylaşım yapmak (H.3.2), (H.3.1), (H.4.4), (H.3.3).
  3. Müdürlüğümüzden hizmet alan dış paydaşların memnuniyet düzeyini  %2 oranında artırmak hedeflenmektedir. (H.3.1), (H.2.2), (H.2.3), (H.4.3).
  4. Fuar vb. tanıtım etkinliklerine katılımı  % 10 oranında arttırmak (H.3.2), (H.3.1).

 

2023 Yılı Hedeflerine Yönelik Riskler

 

Geçmiş Yıllara Ait Hedeflerin Gerçekleşme Sonuçları

2022 Yılı Hedefleri